Photoshop CS6 Full

En profesyonel resim düzenleme programı olarak tanıdığımız Adobe Photoshop, yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve bir çok alanda kendini geliştirdi. Kısacası bu sürüm video projesi hazırlayanlar için başarılı çalışmalar hedefliyor. Bu programın özellikle video bölümüne video geçişleri, filtreler, ton ayarlamaları, ton tipi ve animasyonlar gibi yenilikler var. Bu yenilikler tek bir programdan ayrılmadan hem fotoğraf hem de video düzenlemesi yapabilmek için getirildi.

Windows Kullanımı İçin Adobe Photoshop Cs6 Sürüm

Performans geliştirmelerinin öne çıktığı CS6 bu sürümde bu program kullandığı “Mercury” grafik motoruyla daha hızlı ve akıcı bir çalışma ortamı yaratmanın peşinde. En çok kullanılan Photoshop araçları bu yeni grafik motoruyla yeniden tasarlandı ve ortaya daha yüksek bir performans çıktı. Bu sürümde “Patch” aracındaki gelişmeler ilgi çekici türden olacağa benziyor. Programı deneyeceklerin ilk test edecekleri araç kesinlikle “Patch” aracı olmalı.

Adobe Photoshop CS6 yazılımının arayüzünde de değişikliğe gidilerek daha kullanışlı ve şık bir hale getirildi. Adobe’un bu programı kullanıma geçireceği “The Creative Cloud” ile birlikte Adobe Photoshop CS6 buluta taşınacak böylece programın lisans bilgileri, yedekleme seçenekleri gibi bazı işlemler internetten yapılabilecek.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *