İos & Android Veri Aktarım
Android & İos Veri Aktarımı

İos & Android Veri Aktarım

iPhone’dan android’e aktarım yazılımı söz konusu olduğunda, başka hiçbir yazılım MobileTrans’ın özellikleriyle eşleşemez.

iPhone’dan android’e aktarım yazılımı söz konusu olduğunda, başka hiçbir yazılım MobileTrans’ın özellikleriyle eşleşemez. iOS, Android ve hatta Windows telefonlar arasında veri aktarımı için en iyi araçtır. Kişilerden mesajlara, fotoğraflardan videolara, müzikten uygulamalara, MobileTrans – Telefon Aktarımı , kullanıcıların her şeyi yapmasına olanak tanır. Yazılım, veri aktarımının yanı sıra verilerimizi güvenli ve sağlam tutmak için yedekleme ve geri yükleme özellikleri de sunar .

Sadece yazılımı sisteminize indirin ve uygulamayı yükleyin. MobileTrans – Phone Transfer yazılımı kullanılarak verilerin nasıl aktarılacağına dair ayrıntılı kılavuz burada.

ioswindows

Adım 1: Aktarım Modunu seçin:

Programı çalıştırın ve ana arayüzden Telefon Transferi özelliğini seçin. Şimdi hem Android’i hem de iPhone’u sisteme bağlayın ve Kaynak telefonu ve Hedef telefonu belirtin.

phone-transfer-home

2. Adım: Aktarım İçin Verileri Seçin:

Ekranın ortasında desteklenen veri tipi listesini göreceksiniz. iPhone’dan Android’e kopyalamak istediğiniz içeriği seçin ve “Başlat” düğmesine basın.

phone-transfer-ios-to-android-02

3. Adım: Aktarım Ayrıntılarını Alın:

Aktarım tamamlandığında bir bildirim alacaksınız. Seçilen tüm dosyaların hedef cihaza aktarıldığından emin olmak için raporu kontrol edin.

phone-transfer-ios-to-android-04

O kadar kolay değil miydi!! MobileTrans – Telefon Aktarımı, kullanıcının tüm veri aktarım gereksinimleri için tek tıkla çözümdür. Yazılım, diğer tüm araçlardan daha verimli ve hızlı çalışır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *