Autodesk AutoCAD 2020 x64
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciAdobe
  • DilEnglish
  • Boyut1.44 gb
  • VersiyonWindows

Autodesk AutoCAD 2020 x64

AutoCAD® yazılımı, çoğu mimar, mühendis ve inşaat uzmanının doğru ve hızlı 2D ve 3D çizimler oluşturmak için kullandığı, bilinen bir bilgisayar tasarım (CAD) yazılımıdır.

Autodesk AutoCAD 2020

AutoCAD® yazılımı, çoğu mimar, mühendis ve inşaat uzmanının doğru ve hızlı 2D ve 3D çizimler oluşturmak için kullandığı, bilinen bir bilgisayar tasarım (CAD) yazılımıdır. Sürüm 2020, sektör için özel araç kitlerini içermektedir; Bilgisayarlarda, web’de ve mobil cihazlarda iş akışlarını iyileştirme.

Autodesk AutoCAD şüphesiz mühendislik alanında daha fazla hassasiyet ve tasarım elde etmek için kullanılabilecek en popüler ve güçlü CAD uygulamalarından biridir. İçinde yaşadığımız çağ, bilgisayarların hayatın her aşamasında merkez aşamasına geçtiği dijital çağ olarak bilinir. Eğer AutoCAD’den daha özel aletler arıyorsanız, sanatın veya karmaşık mekanik parçaların yanı sıra binalardan da hemen hemen her şeyi tasarlamak için kullanılabilecek bir uygulama.

Adobe Autocad Full İndir

Autodesk AutoCAD oldukça uzun bir süredir arenada ve mühendisler için olmazsa olmaz bir araç haline geldi. Yayımlanan AutoCAD’ın en son sürümü Autodesk AutoCAD 2020 x64’tür. Kurulum işlemi, sunacağı çok sayıda özelliğe sahip olması nedeniyle oldukça fazla zaman alacaktır. Kurulum işlemi bir kez yarıştığında, bazı temel geometrik şekilleri kullanarak veya özel olanları çizerek 2D ve 3D nesneler oluşturabilirsiniz. Autodesk AutoCAD 2020 x64, karanlık temanın gözlerde çok rahatlatıcı olan modern ve koyu mavi bir arayüze sahip olması nedeniyle yeni bir görünüm kazandı. Bu yeni tema, en son kontrast geliştirmeleriyle ve daha keskin simgelerle kusursuz bir şekilde çalışabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

autocad-2020-indir-ücretsiz-indir-crack

Çalışma hızı, kayda değer performans iyileştirmesiyle büyük ölçüde iyileştirildi. Zaman değerlidir ve 2020 baskısı ile değerli zamanınızı koruyabilirsiniz, çünkü çalışmanızı her kaydedeceğinizde tamamlanması sadece yarım saniye sürer. Kurulum süresi ayrıca yarıiletken sabit sürücüler için% 50 daha hızlı yapılmıştır. Bu sürüm ayrıca 2B çizimleri sadece farenin üzerine getirerek ölçen yeni Hızlı Ölçme aracına da sahip. Fareyi tasarımınızın üzerine getireceğiniz gibi, boyutlar, açılar ve mesafeler dinamik olarak görüntülenir. Autodesk AutoCAD 2020 x64, bloğu bir parça kek haline getirecek yeni blok bloğuna sahipti. Ayrıca, kolay çizim temizliği için tamamen yenilenmiş olan Arındırma özelliğiyle de donatılmıştır.

DWG Compare özelliği de bu sürümde geliştirmeler gördü. Ayrıca indirebilirsiniz Kurulum süresi ayrıca yarıiletken sabit sürücüler için% 50 daha hızlı yapılmıştır. Bu sürüm ayrıca 2B çizimleri sadece farenin üzerine getirerek ölçen yeni Hızlı Ölçme aracına da sahip. Fareyi tasarımınızın üzerine getireceğiniz gibi, boyutlar, açılar ve mesafeler dinamik olarak görüntülenir. Autodesk AutoCAD 2020 x64, bloğu bir parça kek haline getirecek yeni blok bloğuna sahipti. Ayrıca, kolay çizim temizliği için tamamen yenilenmiş olan Arındırma özelliğiyle de donatılmıştır. DWG Compare özelliği de bu sürümde geliştirmeler gördü. Ayrıca indirebilirsiniz Kurulum süresi ayrıca yarıiletken sabit sürücüler için% 50 daha hızlı yapılmıştır.

autocad-2020-indir-full-sürüm

Bu sürüm ayrıca 2B çizimleri sadece farenin üzerine getirerek ölçen yeni Hızlı Ölçme aracına da sahip. Fareyi tasarımınızın üzerine getireceğiniz gibi, boyutlar, açılar ve mesafeler dinamik olarak görüntülenir. Autodesk AutoCAD 2020 x64, bloğu bir parça kek haline getirecek yeni blok bloğuna sahipti. Ayrıca, kolay çizim temizliği için tamamen yenilenmiş olan Arındırma özelliğiyle de donatılmıştır. DWG Compare özelliği de bu sürümde geliştirmeler gördü. Ayrıca indirebilirsiniz Fareyi tasarımınızın üzerine getireceğiniz gibi, boyutlar, açılar ve mesafeler dinamik olarak görüntülenir. Autodesk AutoCAD 2020 x64, bloğu bir parça kek haline getirecek yeni blok bloğuna sahipti.

Ayrıca, kolay çizim temizliği için tamamen yenilenmiş olan Arındırma özelliğiyle de donatılmıştır. DWG Compare özelliği de bu sürümde geliştirmeler gördü. Ayrıca indirebilirsiniz Fareyi tasarımınızın üzerine getireceğiniz gibi, boyutlar, açılar ve mesafeler dinamik olarak görüntülenir. Autodesk AutoCAD 2020 x64, bloğu bir parça kek haline getirecek yeni blok bloğuna sahipti. Ayrıca, kolay çizim temizliği için tamamen yenilenmiş olan Arındırma özelliğiyle de donatılmıştır. DWG Compare özelliği de bu sürümde geliştirmeler gördü. Ayrıca indirebilirsiniz DWG Compare özelliği de bu sürümde geliştirmeler gördü. Ayrıca indirebilirsiniz DWG Compare özelliği de bu sürümde geliştirmeler gördü.

Autodesk AutoCAD 2020 x64’un Özellikleri

Mühendislik alanında daha fazla hassasiyet ve tasarım elde etmek için kullanılabilecek en popüler ve güçlü CAD uygulamalarından biri.
Tüm mühendisler için bir araç olmalıdır.
Karanlık tema, gözleri çok rahatlatıcı olan modern, yeni ve koyu mavi bir arayüze sahip olduğu için yeni bir görünüm kazandım.
Çalışma hızı, kayda değer performans iyileştirmesiyle büyük ölçüde iyileştirildi.
2B çizimleri sadece farenin üzerine getirerek ölçen yeni Hızlı Ölçü aracını aldım.
Kolay çizim için tamamen yenilenen temizleme özelliği ile donatılmıştır.
DWG Compare özelliği de bu sürümde geliştirmeler gördü.

Autodesk AutoCAD 2020 x64 İçin Sistem Gereksinimleri

Autodesk AutoCAD 2020 x64 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

► İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
► Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
► Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
► İşlemci: Intel Core 2 Duo veya üzeri.
► Autodesk AutoCAD 2020 x64 Bedava İndir
► Autodesk AutoCAD 2020 x64 Ücretsiz İndirme’yi başlatmak için aşağıdaki butona tıklayın. Autodesk AutoCAD 2020 x64 için tam çevrimdışı yükleyici ve bağımsız kurulumdur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *