Bandicam

Bandicam

Bandicam ile Windows cihazınız da ekran kaydı alın yada oyunlar da oyun videolarınız ekranını kaydedin....

Puanlama Detayları

Bu puanlama değerleri bu yazıyı giren yazar tarafından belirlenen değerdir. Yani editörün puanlaması diyebiliriz.

  • Ortalama Puan9.0

  • Grafikler9
  • Performans8
  • Oynanış10

Bandicam ile Windows cihazınız da ekran kaydı alın yada oyunlar da oyun videolarınız ekranını kaydedin. Bu program Bandicam Company tarafından geliştirilmiş olup ücretsiz olarak indirebileceğiz nadir video kayıt programlarından birisidir. Cihazlarınızda ekran kaydını yakalayarak sonrasından da kaydedin. Kaydetmiş olduğunuz içeriği hemen tüm arkadaşlarınız ile Youtube, Facebook ve Vimeo gibi video platformların da paylaşın.

[yasr_multiset setid=2]

Bandicam ile Oyun Kaydı

Windows için oyun kayıt programı olarak kullanabileceğiniz bu Windows programını hemen indirin. Oyu kayıtlarınız da 4k çözünürlükte kayıtlar yapmanıza olanak tanıyan bu oyun ekran kayıt programı her türlü kaliteyi desteklemektedir. Windows için ekran kayıt programı olan Bandicam sizin için UHD (ultra hd) video kalitesin de oyunlarınızın ekranlarını yakalayarak kaydetmenize olanak tanıyor. Bu ekran kayıt programı sayesin de 2d (2 boyutlu) ve 3d (3 boyutlu) oyunlarda ekran kaydı yapmanıza olanak tanır. Peki kare hızı ne durumda diye soracaksanız da 144 fps hızın da oyun içi ekran kayıtlarınıza olanak tanıyarak kaliteli videolar çekmenizi sağlıyor.

Bandicam Oyun Ekran Kaydı Özellikleri:

  • 4k çözünürlük
  • UHD (ultra hd) kalite
  • 2d/3d oyunlar da ekran kaydı
  • 144 fps (kare hızı) hızında

Windows Ekran Kaydı – Bandicam indir

Windows için Ekran Kayıt programı olarak kullanabileceğiniz bu ekran yakalama programını hemen ücretsiz indir. Ekran kaydı yapmak istediğiniz durum da bu programı açmanız yeterlidir. Yakalamış olduğunuz video veya görüntüleri iki format ile kaydetmeniz mümkündür. AVI veya MP4 olarak iki format’ta kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *