PUBG Lite Kayıt

PUBG Lite oyunu artık Türkiye konumu için kullanıma açıldı. Düşük sistemli PUBG olarak bilinen bu oyun ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. Bu Türkiye’ye geldikten sonra akıllardaki bulunan soru olan “nasıl kayıt olunur?” sorusuna cevap olarak bu içeriği size hazırlıyorum.

PUBG Lite Kayıt

PUBG Lite işlemine geçmeden önce söylemem gereken bazı önemli şeyler vardır. Öncelikler bir mail adresi açmanız gerekmektedir. Ücretsiz mail adresi alabileceğiniz 10 internet sitesi aşağıdaki listede bulunmaktadır. Öncelikle beraber ücretsiz bir mail adresi alalım.

Ücretsiz Mail Adresi Alabileceğiniz 10 İnternet Sitesi

  1. Gmail
  2. Outlook
  3. Yandex.mail
  4. iCloud mail
  5. Zoho mail
  6. Yahoo! mail
  7. AIM mail
  8. Mail.com & GMX mail
  9. Inbox mail
  10. My Way Mail

gibi internet sitelerini kullanarak ücretsiz bir şekilde mail adresi alabilirsiniz. Buralardan alacağınız mail adresleri tamamen ücretsiz olmakla beraber kullanımları da ücretsizdir.

PUBG Lite PC

Öncelikle almış aldığınız mail adresi aldıktan sonra size vereceğim internet sitesine gireceksiniz. Hemen bu site adresine girin. Site adresi : (  https://lite.pubg.com/tr/  ) ‘e girin. Bu adrese girdikten sonra sağ üst taraftan “hesap” butonuna tıklayın.

pubg lite kayıt

hesap” butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfa da sağda bulunan hesabınız yok mu notunun altında bulunan “hesabımı oluştur” düğmesine tıklayın.

pubg lite pc

hesaımı oluştur” düğmesine tıkladıktan sonra açılan sayfa da iki tane kayıt yöntemi bulunmaktadır. Bunlar Facebook ile kayıt olma yada mail adresi ile kayıt olma. Biz mail ile kayıt olacağız çünkü mail aldık az önce. Ama siz isterseniz Facebook ile giriş yapıp direk kayıt da olabilirsiniz. Mail adresi ile kayıt olmak için tüm bilgileri doldurun ve en altta bulunan “Hesabımı oluştur”  diyoruz ve kayıt işlemini bitiriyoruz.

 

pubg lite nasıl kayıt olunur

Kayıt işlemi bittiğine göre şimdi PUBG Lite indirebilirsiniz.

PUBG Lite

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *