Call of Duty Mobile En iyi Silahlar

Call of Duty Mobile En iyi Silahlar hakkında ki yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımız da sizlere Call of Duty Mobile En iyi Silahlar hangileri diye bir liste yaptık okumak için can atacağınızı biliyoruz. Hemen şimdi ücretsiz olarak bu yazıyı okuyun ve oyunda hemen birinci olun. Call of Duty Mobile indir

Call of Duty Mobile En İyi Silahlar Hangileri?

En iyi Saldırı Silahları

M16 : 46. Seviyede açılan M16 hem verdiği hasar hem de azca sektirmesi ile ilk sırada yer verilmiştir. AK-47’de ki tepmeyi kısaca sektirmeyi istemeyenler içinde bir numara silah olarak yer alıyor.

AK47 : 70 hasar ile en çok hasar veren silahtır. Fakat bu silahı kontrol etmede zorlanabilirsiniz. Çünkü bayağı fazla sektiriyor. Bu tabanca kullanırken taramaya biraz aşağıda tutarak başlayınız. Düşmanı derhal öldürüyor aslına bakarsanız.

M4 : En stabil tabanca olarak geçen M4 neredeyse sektirmeyen bir silahtır. Hasarı azdır fakat sektirmediği için sıktığınız yere bir sürü atış yapabilirsiniz.

En iyi Keskin Nişancı Silahları

DL Q33 : 1. Seviyede açılan bir keskin nişancı tabancadır. Oyunda ki en etkili ve en güçlü keskin nişancı tabanca olarak da çoktan yerini almıştır.Hasarı 90’dır. Fakat bu silahın tek yönü çok yavaş ateş etmesi. Bu dediğimi kullandığınızda anlayacaksınız. Fakat kullanmaya fazlası ile değer. Bir atış bir kill.

M21 EBR : 80 hasar haiz olan bu silahta çok etkilidir. Ekipmanlar takıldıkça ölümcül bir hal almaktadır. Bu silaha mutlaka Tactical Scope ekipmanını takınınız.şu demek oluyor ki ufak olanı. Zaten tabanca düzey atlayınca bunu göreceksiniz.

En iyi Hafif Makineli Silahlar

UL 736 : Bu tabanca 108. Seviyede açılmaktadır. Oyunda ki en dengeli LMG tabanca olara geçmektedir. Eğer LMG silahlar ile oynamayı seviyorsanız bununla oynamalısınız. Oyunda ki en iyi LMG silahtır. Hasarı oldukça yüksektir.70 hasarı vardır. AK-47’nin yüksek mermi kapasitelisi olarak düşünebilirsiniz.

S36 : Yakın mesafede acımayan bir silahtır. 75 hasarı vardır fakat kontrol etmesi inanılmaz zordur. İsterseniz bir deneyin. Eğer bu silahı gerçekten kullanabilirseniz bunu ilk sıraya koyun.

En iyi Pompalı Silahlar

BY 15 : Pump Action özellikli bu pompalı tüfek düşmana cehennemi yaşatmaktadır. Yakın mesafede tek vuruşta düşmanı alabilirsiniz. 85 hasarı bulunmaktadır. Oldukça dengeli bir yapıya haizdir. 15. Seviyede açılmaktadır.

Striker : 51. Seviyede oluşturulan Striker oyunda ki en iyi pompalı tüfek olarak geçmektedir. 70 hasarı vardır. Aralıklar ile ateş edebilmesi esasen bu tabanca en iyi yapmaktadır. Orta mesafede bile etkilidir. Fakat siz yine yakında oynamaya dikkat edin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *