Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile indir, muhteşem bir ücretsiz mobil aksiyon oyunudur. Bu oyunu ücretsiz oyunlar...

Call of Duty Mobile indir, muhteşem bir ücretsiz mobil aksiyon oyunudur. Bu oyunu ücretsiz oyunlar sıralamasın da ilk 5’te olamayı başardı. Ücretsiz aksiyon oyunu olarak dünya çapında yer alan Call of Duty oyununun mobil‘e gelmesi çok önemli bir gelişme oldu. Hemen indirmek için bu sayfanın solunda bulunan Android için indir butonuna tıklayarak oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Apk indir – Android için

Call of Duty Mobile Apk indir işlemini yapabilmek için öncelikle telefonunuzda ki bazı ayarları değiştirmeniz gerekmektedir. Ücretsiz apk indirmek için telefonunuzda yapmanız gereken işlemleri şimdi açıklıyorum. Asıl açıklamak istediğim android cihazınız da gizlilik ayarları içerisin de bulunan bilinmeyen kaynaklar adlı ayarı açmanız gerekmektedir. Bu ayarı açtıktan sonra Call of Duty Mobile apk olarak sitemizden indir kur işlemini yapabilirsiniz.

Call of Duty Mobile – iOS için

Call of Duty Mobile iOS için indir işlemini yapmanız mümkündür. Öncelikle ios cihazınız da bulunan AppStore uygulamasına girmeniz gerekmektedir. Burada ise öncelikle arama butonunu bulmanız gerekir. Arama butonunu bulduğunuz da Call of Duty Mobile yazmanız yeterlidir. Sonrasında bu etiketi aramaya bastığınız da en üstte çıkacak olan oyun ikonuna tıklayın. Bun ikona tıkladığınız da oyunun indirme sayfasına girmiş olacaksınız. Burada ikonun sağında bulunan indirme simgesine tıklayın ve gelen onay bildirimlerini kabul edip oyunu ios için indirin.

Call of Duty Mobile En İyi Silahlar Hangisi?

M16: 46. Seviyede oluşturulan M16 hem verdiği hasar hem de azca sektirmesi ile ilk sırada yer almaktadır. AK-47’de ki tepmeyi şu demek oluyor ki sektirmeyi istemeyenler içinde bir numara tabanca olarak içeriyor.

AK47: 70 hasar ile en çok hasar veren silahtır. Fakat bu tabanca denetim etmede zorlanabilirsiniz.Çünkü oldukça çok sektiriyor. Bu silahı kullanırken taramaya biraz aşağıda tutarak başlayınız. Düşmanı derhal öldürüyor zaten.

M4: En stabil tabanca olarak geçen M4 hemen hemen sektirmeyen bir silahtır. Hasarı azdır ama sektirmediği için sıktığınız yere bir sürü atış yapabilirsiniz.

bkz: COD Mobile En İyi Silahlar Hakkındaki Yazımızı Okumak için =>> (Call of Duty Mobile En İyi Silahlar)

Call of Duty Mobile PC/Bilgisayar da Nasıl Oynanılır?

Call of Duty Mobile PC veya bir diğer değişle Call of Duty Mobile bilgisayar da nasıl oynanılır? sorusuna cevap yani çare olarak android emülatörlere başvurmanız gerekir. PC ile android oyun oynamak istiyorsanız en çok tercih edilen 3 android emülatör’den birini tercih etmelisiniz.

  • Nox Player Android Emülatör
  • BlueStacks Android için Emülatör
  • MEmu Android Oyun Emülatörü

Call of Duty Mobile Kasma Sorunu

Call of Duty Mobile kasma sorunu hakkın da burada yazacağımız bu metin içerisin de hazırlamış olduğumuz makaleden Android ve iOS için kasma ve donma problemlerini ortadan nasıl kaldıracağınızı öğretiyorum. O makale içerisinden Kasma ve Donma problemlerini hemen kolaylıkla nasıl düzelteceğinizi ve diğer tüm sorunlar hakkında bahsettiğim makaleyi hemen ücretsiz okuyun.

bkz: Call of Duty Mobile Kasma Sorunu ve Donma Sorunu Hakkındaki Yazımızı Okuyun =>>(Call of Duty Mobile Kasma Sorunu)

Call of Duty Mobile indir (APK) - Android & iOS için Ücretsiz İndir - İndirkur

Call of Duty Mobile indir, muhteşem bir ücretsiz mobil aksiyon oyunudur. Android & iOS için Ücretsiz Apk indir. PC/Bilgisayar için

Price Currency: Ücretsiz

Operating System: Android, iOS, PC/Bilgisayar

Application Category: Android Oyunlar

Editor's Rating:
5
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *