FIFA Soccer

FIFA Soccer

FIFA Soccer apk indir, muhteşem ve ücretsiz bir mobil futbol oyunudur. Hemen ücretsiz olarak indirmek...

Puanlama Detayları

Bu puanlama değerleri bu yazıyı giren yazar tarafından belirlenen değerdir. Yani editörün puanlaması diyebiliriz.

  • Ortalama Puan9.2

  • Grafikler9.5
  • Performans8.4
  • Oynanış9.7

FIFA Soccer apk indir, muhteşem ve ücretsiz bir mobil futbol oyunudur. Hemen ücretsiz olarak indirmek için indirme bölümünden ücretsiz olarak indirin. Electronic Arts tarafından geliştirilen mobil futbol oyunu muhteşem bir şekilde kullanıcılara sunulmuş durumda. Yeni grafik motoru ile geliştirilmiş bu mobil oyun artık daha fazla gerçekçi. Daha iyi grafiklere sahip bir mobil oyun arıyorsanız hemen FIFA Soccer indir.

[yasr_multiset setid=0]

FIFA Soccer Apk indir

Bir mobil futbol oyunu olan FIFA Soccer şimdi de Android cihazlarda. Android için ücretsiz olan bu mobil oyunu hemen ücretsiz indirin. Yüksek grafiklere sahip olan bu oyuna yeni bir kaç özellikte eklendi. Bu modlardan biri de başa baş modudur. Başa baş modun da çevrim içi olan rakibiniz ile beraber internetli bir şekilde eş zamanlı oyun oynuyorsunuz, üstelik bu deneyimi yaşamak artık ücretsiz.

FIFA Mobile ile Muhteşem FIFA Soccer Deneyimi

Electronic Arts‘ın çıkardığı en güncel FIFA Mobile oyunu olan “FIFA Soccer” artık ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunulmuş durumda. Bu oyunda ultimate takımınızı kurmak için kimya laboratuvarı kullanmanız gerekecek. Çünkü bu özellikte oyuna eklenmiş durumda. Ultimate bir takım kurarak ve il 11’inizi oluşturun. Oluşturmuş olduğunuz takım ile de önce kulübünüzden sonrasından ise liginden ve en sonunda ise kendi bölgeniz de birinci olmak için yarışın. Bu oyunda kazanmak için saldırın mantığı geçerlidir. O zaman ne duruyorsunuz hemen kazanmak için saldırın!


FIFA Soccer Gameplay – Oyun Videoları


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *