GTA San Andreas

GTA San Andreas

GTA San Andreas muhteşem Windows aksiyon oyunudur. Ücretsiz olarak indirmek için internet sitemizi ziyaret edin. Rockstar...

Puanlama Detayları

Bu puanlama değerleri bu yazıyı giren yazar tarafından belirlenen değerdir. Yani editörün puanlaması diyebiliriz.

  • Ortalama Puan8.6

  • Grafikler7
  • Performans8.9
  • Oynanış10

GTA San Andreas muhteşem Windows aksiyon oyunudur. Ücretsiz olarak indirmek için internet sitemizi ziyaret edin. Rockstar Games tarafından geliştirilen bu oyun şuan için indirmeye açıldı. Herkes tarafından beğenilen bu oyunu oynamak için hemen indirin. Full olarak indireceğiniz bu oyun ömür boyu kullanıma açıktır. Hiç bir şekilde ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.

[yasr_multiset setid=0]

San Andreas sokakların da çetelere karşı savaşmaya hazırsan ya da sokaklar da çeteler için çalışarak maceradan maceraya atlamaya hazır olun. Sokaklar da çeteler için çalışmak isterseniz. Çalışacağınız çeteyi belirleyip, o çeteye girmeniz için gerekli olan yan görevleri yapmanız gerekmektedir. Bu gereksinimleri karşıladığınız zaman o çeteye girmeye hak kazanırsınız. Hak kazandıktan sonra da o çetenin terfilerini hak etmek için diğer görevleri yapın.

GTA San Andreas Full İndir

GTA San Andreas Full İndir yapabilmek için, Eğer Windows bilgisayar ile giriş yapmışsanız, Sol tarafta bulunan “Windows için İndir” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer ki Android cihazdan girmişseniz aşağı tarafta bulunan indirme butonundan indirebilirsiniz. İndirme linklerimiz gayet basit bir şekil de butonlara konulmuştur ve hiç bir link kısaltma sitesinden linkler kısaltılmamış. Çünkü sizler için kolay bir indirme hizmeti sağlamak için linkler direkt olarak indirme sayfasına gitmektedir. Eğer ki arkadaşlarınız ile birlikte online yani çevrim içi bir şekilde oynamak isterseniz hemen ücretsiz GTA: SA Full İndir.

GTA SAN ANDREAS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

DonanımlarMinimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İntel CPU:Pentium 4 1.8GHzPentium 4 1.8GHz
Amd CPU:
Athlon XP 1800+
Athlon XP 1800+
NVİDİA Grafik Kartı:
GeForce 6600
GeForce 6600AMD Grafik Kartı:
Radeon 9500 Pro
Radeon 9500 Pro
RAM Bellek:384 MB384+ MB
İşletim Sistemi:Win XP (32 bit)Win 7 (64 bit)
DirectX Sürümü:DirectX 9DirectX 9
Gerekli Boş Alan:4.7 GB4.7 GB

GTA San Andreas Nasıl İndirilir?

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *