Internet Download Manager
Internet Download Manager

Internet Download Manager

Internet Download Manager programı ile istediğiniz indirme bağlantılarını en hızlı, güvenli ve hızlıca indirin. Her...

Puanlama Detayları

Bu puanlama değerleri bu yazıyı giren yazar tarafından belirlenen değerdir. Yani editörün puanlaması diyebiliriz.

  • Ortalama Puan8.3

  • Grafikler9
  • Performans8
  • Oynanış8

Internet Download Manager programı ile istediğiniz indirme bağlantılarını en hızlı, güvenli ve hızlıca indirin. Her hangi bir kısıtlama bulunmadan internetinizin bant genişliğini %100’e kadar kullanarak tüm indirmeleri çok hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirin. IDM sayesinde yüksek boyutta bulunan bir oyunu, dosyayı, filmi veya her hangi bir yüksek boyutta ki bir veri yapısını istediğiniz zaman kullanmak için hemen ücretsiz olarak idm indir. 

[yasr_multiset setid=2]

Internet Download Manager indir (idm)

IDM kullanmak için önce internet sitemizden indirmeniz gerekmektedir. İndirmeyi sitemizden yaptıktan sonra basit bir kurulum sürecinden sonra ise ücretsiz olarak programı kullanmak için sadece programı windows bilgisayarınız içerisin de çalıştırmanız gereklidir. Full olarak indirdiğiniz program hiç bir zaman sizden seri numarası istemeyecektir ve ömür boyu kullanıma açıktır. Hiç bir ücret ödemen kullanabilirsiniz. Eğer ücretsiz sürümü kullanıyorsanız ücretsiz sürümü full yapma hakkında bir link aşağıda bulunacaktır.
bkz: İnternet Download Manager Full Yapma / Lisanslama
idm indir için indirkur.net

Internet Download Manager Katılımsız (idm katılımsız)

Internet Download Manager Katılımsız olarak indirme yapmak için sitemizden hemen ücretsiz indirin. IDM Katılımsız olarak kullanmak için hemen ücretsiz download yapın sitemizden. Katılımsız kullanacağınız bu program tamamen ücretsizdir. Ücretsiz olacağı için ömür boyu kullanabilmeniz için bazı işlemleri biz yaptık. Ve siz rahat bir şekil de kullanın diye.

Internet Download Manager Nasıl İndirilir? (idm nasıl indirilir?)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *