PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile Lite indir, ile ücretsiz bir şekilde apk olarak indirin. Donmayan ve kasmayan pubg...

PUBG Mobile Lite indir, ile ücretsiz bir şekilde apk olarak indirin. Donmayan ve kasmayan pubg olarak da bilinen bu oyunu multiplayer olarak çevrim içi oynayın. Muhteşem bir oyun olmasında ki en büyük nedenlerden biri de ücretsiz mobil aksiyon oyunu olmasıdır. Bu mobil aksiyon oyunu dünya çapında en çok oynanılan mobil oyun olan “PUBG Mobile” oyununun Lite sürümüdür. Yani düşük sistemli telefonlar için de donmayan ve kasmayan bir mobil aksiyon oyundur.

PUBG Mobile Lite APK İndir

PUBG Mobile Lite APK İndir adlı yazımız da bu mobil aksiyon oyununu ücretsiz bir şekilde apk doyası olarak limitsiz bir şekilde indireceksiniz. İndirmiş olduğunuz apk dosyasını kurmak için de aşağıda ki yönergeleri takip edin. Bu yönergeleri hatasız bir şekil de takip ettiğiniz zaman bu oyunun PUBG Mobile Lite Apk olarak ücretsiz bir şekil de kurulum yapmış olacaksınız. Öncelikle oyunun apk dosyasını ücretsiz bir şekil de internet sitemizden indiriyorsunuz. Bu indirmeyi yaptıktan sonra telefonunuzun gizlilik ayarlarından bir ayarı aktif etmeniz gerekmektedir. Bu ayarın ismi “Bilinmeyen Kaynaklar” adlı bir seçenek var. Bu seçeneği aktif ettikten sonra telefonunuzun indirme klasörüne gelerek burada indirmiş olduğunuz apk doyasını göreceksiniz. Buna basılı tutmanız gerekmektedir. Bu apk dosyasına basılı tuttuktan sonra gelen seçenekler de en üst seçenek olan “aç” seçeneğine tıklayın. Tıkladıktan sonra kendisi kurulum yapacaktır. Telefonunuzun modeli ve özelliklerine göre değişken bir bekleme süresince kurulum gerçekleşecektir.

[yasr_multiset setid=0]

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile Lite için sistem gereksinimleri her ne kadar düşük olduğunu bilsek de sistem gereksinimlerine bakarak oyunu indirmenin yararı olacaktır. Çünkü indirdikten sonra uyumlu olmama durumunu da bilelim. Cihazınızın daha iyi performans göstermesi içinse gereksiz uygulamaları ne olursa olsun silmeli ve bu oyunun her ne kadar “Lite” olarak karşımıza çıksa da birçok çeşitliliği ile telefonunuzu yorabileceğini unutmayın.


  • Android Sürümü: 4.0.3 ve daha üst bir sürüm
  • RAM Bellek: 1 GB ve daha üst bir RAM (Yine de 2 GB üstü olması daha iyi olacaktır)
  • Oyunun boyutu(Gerekli Boş Alan): Yaklaşık 280 MB

Her ne kadar oyunun boyutu 561 MB olsa da oyunu ortalamanın üzerinde oynamak ve performans problemi yaşamamak için minimum 1 GB’lık boş alanınızın olduğundan kararlı olun.

PUBG Mobile Lite Nasıl İndirilir?Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *