UC Browser

UC Browser

UC Browser ile güvenliğinizi arttırarak internet’te güvenli, hızlı ve reklamsız bir şekilde gezinin. Kullanacağınız bu...

UC Browser ile güvenliğinizi arttırarak internet’te güvenli, hızlı ve reklamsız bir şekilde gezinin. Kullanacağınız bu tarayıcı sizin için en güncel sürümü ile indirin. Android, iPhone, Pc, Windows Phone, Java ve Pad için Download/indir. 2019 yılı ile yapılan en güncel sürümü olan 12.13.0.1207 sürümünü hemen ücretsiz bir şekilde indirin. İstediğiniz videoları izleyin ama ücretsiz bir şekilde internetsiz video izlemek için videoyu indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosya ve müzikleri istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman dinleyip izleyebilirsiniz.

[yasr_multiset setid=1]

UC Browser Nedir?

Bu tarayıcı daha önce kullanmış olduğunuz hiç bir tarayıcıya benzememektedir. Bu tarayıcı çok esnek bir kullanım yapısına sahip olmakla beraber kolay kullanımı ile çok kullanışlı bir tarayıcıdır. UCWeb Singapore Pte. Ltd. tarafından geliştirilen bu tarayıcıyı hemen kullanmaya başlayın. Bu içerik içerisinde tüm cihazları destekleyecek linkler bulunmaktadır. Ve bu linkleri kullanarak kolay bir şekilde indirme yapabilirsiniz.

UC Browser/Tarayıcı Tüm Cihazlar için İndir

  • Android için desteklenir
  • iPhone için desteklenir
  • PC/Windows için desteklenir
  • Windows Phone için desteklenir
  • Java için desteklenir
  • aPad ve iPad için desteklenir

yukarıda belirtmiş olduğum tüm cihazlar için indirebilirsiniz. Ve bu indirmeler tamamen güvenlidir. Kolayca indirmek için bu sayfayı kullanın.

UC Browser Apk İndir

UC Browser apk indir, adlı bir başlık açtım çünkü bu tarayıcı ücretsiz modları bulunmaktadır. Bu özellikleri sizlere teker teker birer başlık altında yazacağım.

AdBlock Özelliği: Bu tarayıcının AdBlock özelliği ile reklamsız bir şekilde internet sayfalarında gezinin. Reklamları teker teker engellemek yerine bu özelliği aktif ederek tüm reklamların otomatik olarak engellenmiş olduğunu göreceksiniz.

Akıllı İndirme Özelliği: Bu özellik ile indirilebilir bir içerik algılandığı zaman hemen açılan pencerede içeriğin bilgileri gözükür ve sizden onay istenir. Siz onayladığınızda da indirme başlanır. Aynı idm özelliği gibi.

Akıllı Video Özelliği: Akıllı video modu ile izlediğiniz videoyu veya .mp3 dosyalarını ücretsiz olarak indirin. Ve istediğiniz yerde istediğiniz zaman izleyin. Bir videoyu izlemeyi bıraktınız ve sonradan tekrar izleme kararı aldınız. Bu akıllı video özelliği otomatik olarak o videoyu en son izlediğiniz noktadan başlar ve diğer tüm değişkenler aynı olmak şartıyla. Ekran parlaklığı otomatik olarak aynı olarak ayarlanmış olur.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *